Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Plechové garáže

Plechové garáže levně-rychle se zárukou  15 let

Vyrábíme a montujeme dle přání zákazníka-speciální, nebo typizovanou řadu,kde je daná šířka v několika parametrech a délka se přizpůsobuje. Barevné provedení v 10 odstínech RAL. 

Garáže vyrábíme z tenkých ocelových profilů  U, L , jekl.... vše pozinkované a nalakované RAL.

Jako obvod používáme pozinkované komaxitované plechy a dle přání zákazníka, jsou plechy rovné,trapézové (více na střechu), prolamované, které zvyšují tuhost. Jejich tloušťka je 0,55-0,65 mm. Pokud by to byla hliníková garáž, tak tloušťka  je 0,8 – 1,0 mm.

Montované garáže jsou dodávány, včetně vrat v rámu, jsou jednokřídlové, výklopné, speciální, dvoukřídlá , za příplatek dodáváme i zadní 900 mm dveře, vše s bezpečnostním kováním a zámky.

Mohou být izolované, nebo bez izolace, jako izolace se používá PUR pěna o tloušťce 30-40 mm. Střecha též IZO, nebo bez a možnosti-sedlová, rovná, spádem na jednu stranu.

Vlastní montáž  garáže je prováděna nýtováním, šroubováním,do již připravených otvorů. Stěny jsou zámkové, včetně střechy, některé díly se dají k sobě i lepit. Veškerý spojovací materiál a kotevní technika je z nerezu.