Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Kontejnery

Od roku 1995 vyrábíme kontejnery s odbytem po celé Moravě, máme velice příznivé ceny a k tomu vysokou kvalitu provedení.      

Výroba se dělí na kontejnery:

-         hydraulicky natahované a nebo s oky pro manipulaci jeřábem

-         kontejnery na písek,štěrk,kámen,suť,ocelové vanové a valníkové se zadními vraty od 3 – 12 tun

-         kontejnery na kovošrot od 10-25 tun, i více – ABROLLY o objemu až 50m3 a délce 10 metrů,se stříškou,či plachtou

-         kontejnery na jakýkoliv odpad-velké ABROLLY,MULDEN,ekologické,vodotěsné do výše jednoho metru,těsná automatická stříška

-         kontejnery na nebezpečný odpad s těsnou stříškou,vodotěsné,dle DIN norem

-         kontejnery IZO,FNA,FRC s vlastním pohonem – armáda a export  

-         kontejnery na sklo,PET láhve

-         stavební-jakýkoliv účel i na nebezpečný odpad,průmyslové vrátnice,měřící stanice,buňky s klimatizací a vytápěním,zemědělské a                             stavebně průmyslové,pracoviště mistrů,skladovací kontejnery-protipožární atd.

Kontejnery mají většinou rovný plech, z důvodu vyššího zatížení se používá prolisovaný ocel-pozink, nebo hliník. Celá konstrukce je plošně svařená, některé typy se dají nýtovat, dokonce i lepit. Laminátové skladovací kontejnery se nám neosvědčili.

Součástí výroby jsou i repase použitých kontejnerů-nové boky, zadní masivní vrata, podlaha, nový lak, vyztužení pro větší tonáž, úpravy na jiný podvozek.

Kontejnery splňují požadavky DIN a ISO norem, jsou vyrobeny s koeficientem bezpečnosti k= 1,3.

Od 1.1. 2018 budeme ukončovat tento výrobní program a přejdeme do obchodní sféry ve spolupráci s firmou z Moravskoslezského kraje se kterou již v současné době spolupracujeme.